NORCAR-BSB EESTI AS

Norcar BSB Eesti AS on Soomes asuv kontsern Norcar-BSB Oy tütarfirma. Edukalt on tegutsetud alates aastast 1994. Tööd alustati nelja inimesega Kiiul ja tänaseks on kasvanud üle 4000 m2 tootmispinnaga ettevõteks. Toodangust 80% läheb ekspordiks.

Ettevõtte peamiseks toodangu moodustavad traktori kere detailid ja põllumajandusseadmed. Meie poolt valmistud detailidest koostatakse väikelaadureid Norcar ja söödatraktoreid Minkomatic. Samas valmistame ka erinevaid masinaehituslikke detaile ja sõlmesid (silindrid , õlimahutid , erineva suurusega sulgur luuke).

Ettevõtte peamiseks eesmärgiks on tootmise kasvatamine uute tehnoloogite kasutusele võtuga. Teeme tihedat koostööd TTÜ ja  tehnoloogia arenduskeskustega  ELIKO  https://www.eas.ee/wp-content/uploads/2015/11/ELIKO-TAKi-tutvustus-veebis.pdf  ja IMECC  projektides PR2-1_Teavitus_Norcar_EE ,PR2-2-1_Teavitus_Norcar_EE , PR2-3_Teavitus_Norcar_EE . See investeering võimaldas täiesti uute  tehnoloogiate ja tooteliikide juurutamise. Omame mehaanilist töötlust, lehtmaterjali plasmalõikust , painutust, hambalõikust, keevitust, värvimist.

EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne_
Toodangust 90% eksporditakse Soome
Tegeleb väikelaadurite tootmise ning muude metallitöödega
Toodab ligi 500 innovaatilist traktorit aastas
Norcar-BSB AB OY Eesti filiaal asutati 1994.a
Raplamaa "Töötaja sõber" 2010
Tihe koostöö teaduskeskusega IMECC
Erinevad allhanke tööd